banner194

Açba'dan dolu dolu Hendek Ziyareti

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba Hendek’te coşku ile karşılanarak bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Açba'dan dolu dolu Hendek Ziyareti
banner180

 Açba'dan dolu dolu Hendek Ziyareti

Güne Hendek Muhtarlarıyla kahvaltı yaparak başlayan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba ve Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ile birlikte Hendek’te bir süre önce kalp krizi geçiren Dereboğazı Mahallesi Muhtar Yurttan Kuru ve Emekli Öğretmen Rıdvan Temiz’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Açba ve Babaoğlu beraberindekiler ile birlikte Yayla şenlikleri akşam programında ise Kafkas Kültür Derneği, Kalayık ve Karaçökek Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Hendeğin önde gelen isimlerinden Kuvaii Milliyeci ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Rüştü Çürüksulu’yu da ziyaret eden Açba ve Babaoğlu beraberindekiler ile birlikte Harmantepe Mahallesi Erikdüzü Yayla şenliklerine katıldı.
 Erikdüzü Yayla şenlik alanında vatandaşlarla sohbet eden Açba ve Babaoğlu gündeme dair değerlendirmelerde bulundular. Esprileri ile zaman zaman vatandaşlarla keyifli zamanlar geçiren Açba horon oynayan ve minik bir çocuğun davul çalmasını ilgiyle izledi.

Yayla şenliklerinin ardından Kafkas Kültür Derneğini ziyaret etti. Dernek üyeleri ile bir süre sohbet etmesinin ardından Kalayık mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Açba ve Babaoğlu'nun Kalayık mahallesi ziyaretine MHP Kadın Kolları başkanı Nigar Görüm, Milletvekili Aday Adayı Ahmet Mercan'da eşlik etti.
 Kalayık mahallesi sakinleri ile bir süre sohbet ederek gündeme dair değerlendirmelerde bulunan  Açba ve Babaoğlu daha sonra Karaçökek mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.
Karaçökek mahallesinde coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Açba ve Babaoğlu bir süre vatandaşlarla sohbet ettiler.
Sakarya'nın Ankara'da ki sözcüsü olacağını belirten Açba “ Seçim beyannamemiz toplumun her kesimine hitap ediyor. Özellikle bölgemizde  Büyükşehir yasasının iptal edilmesi ile Köyler ve Belde belediyeler eski statüsüne kavuşacak. Su ve atık su ücretleri alınmayacak. Köy tüzel varlıkları geri kazandırılacak diyerek destek istedi.
Vatandaşlar Büyükşehir Yasası ile köy statüsünden çıkarılarak mahalle statüsüne alınması ile ilgili çiftçilik, hayvancılık zaten bitik birde bu yasa ile su saati, atık su parası ödettiriliyor. Mahalle statüsüne aldıkları köylerimiz ilçe merkezlerinde ki mahallelerine verdikleri hizmeti vermiyorlar diyerek adaletsizlikten yakındılar.
Yoğun ilgi karşısında mutlu olduklarını ifade eden Açba ve Babaoğlu Kalayık ve Karaçökek mahallesi halkına ilgilerinden dolayı teşekkür ederek programlarına son verdiler.Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 13:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
SABİT SEROĞLU
SABİT SEROĞLU - 4 yıl Önce

ya Allahaşkina hendekten m.vekili adayi bulamadinizda bu adamimi getirdiniz yaziklar olsun geçen seçimlerde turguta oy vermiştik ama şimdi yerli olan ali inciye oyum kusura bakmayin ..

kimene
kimene - 4 yıl Önce

ne kadar boş beyi̇nlere sahipsiniz etnik kökenmiş vs vs. size ne ? ozaman siz çıkıp aday olsaydınız çok biliyorsunuz herşeyi.... i̇stediğinize oy verin ama saçma yorumlarınızı kendinize saklayan. siz versenizde mitvekil adayı vermezsenizde.

Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

bu günlerde milliyetçilik maskesini tayyip erdoğan'ın taktığını cümle alem görüyor."ben türküm" diyemeyenler, iktidar ve saltanatlarının gidişini görüp nasıl vatan, bayrak, milliyetçilik gibi değerlere sarıldığını; teröristler ve öcalan ile gizli pazarlık yapanların sarsılan durumlarını kurtarmak adına nasıl da hdp'yi hedef alıp bir tiyatro oynadığını görüyoruz.köken işine gelince istersen onları hiç karıştırma.zira peşinden gittiğin kişilerin kökenlerini sana söylersem mahçup olursun.

hasan ay
hasan ay - 4 yıl Önce

milliyetci hareket etnik kökenle ayakta durmaya çalışıyor, nerde asıl milliyetciler, kaçıltımı, türk cülük diyip dururlardı etnik kökenleremi kaldı, muhalefet partileri etnik milliyetcilikler beslenmeye devam etsin, çığ gibi büyüyen akparti hepinizi silecek süpürecekk, rüzgarınızz anca kendinize

SIRADAKİ HABER