Bin Çeşit Yapı Market

Hendek'te Organ bağışı çalışmaları devam ediyor

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü Organ bağışı konusunda duyarlılığı arttırmak ve toplumda farkındalık geliştirmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

Hendek'te Organ bağışı çalışmaları devam ediyor

GENÇLERE ÇAĞRI: KENDİNİ BAĞIŞLA CAN'A CAN VER

Hendek Abdurrahman Gürses Erkek Öğrenci Yurdunda  açılan standla  Hendek Eğitim Fakültesinde öğrenim gören gençleri bilgilendiren Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları gençleri yaşam kurtaran bu anlamlı ve kutsal bağışa davet ettiler.

Gençlerin sorularını cevaplandırarak bire bir danışma yoluyla Organ bağışı konusunda  bilgilendirdiler, farkındalık geliştirdiler.

Yurt İdari personeli  Yurt Müdür Vekili Seyit Tufan, Müd.Yard. Ali Osman Turan, Eğitim sorumlusu Murat Bilgiç'in  katılım sağladığı etkinlikte Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğünden Uz.Hem.Deniz De Asis gençleri bilgilendirdi.

Üniversite öğrencilerinin ilgiyle katıldıkları tanıtımda Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğünden Hasan Kodaman ve Ömer Gözyuman görev aldılar.

Organ bağışı ile ilgili daha önce "Kendini Bağışla Can'a Can Ver" sloganıyla konferans gerçekleştiren  Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü gençlerin yoğun ilgisi dolayısıyla önümüzdeki dönemde ikinci bir konferans düzenleyecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2019, 22:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER