Hendek Huzurevi sakinleri ilk doz aşılarını oldular…

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık personeli Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerine ilk doz aşılamayı gerçekleştirerek , onlar’ın sağlık durumlarını yerinde değerlendirdi.

Sağlık 28.01.2021, 22:50 29.01.2021, 14:13
Hendek Huzurevi sakinleri ilk doz aşılarını oldular…
© HENDEK HABER

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü sağlık personeli  Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinlerine ilk doz aşılamayı gerçekleştirerek , onlar’ın sağlık durumlarını yerinde değerlendirdi.

Huzurevindeki personellerin aşılanması ile birlikte koruyucu önlemlere uyulması noktasında önerilerde bulundu.

Hendek  İlçe Sağlık Müdürlüğü toplumun sağlık eğitimi ve sağlık düzeyini yükseltici etkinliklerine 2021 yılı içinde hazırladığı bir program dahilinde devam edecek. Pandemi koşulları nedeniyle uzaktan eğitim ve YouTube kanalı üzerinden oluşturduğu “Hendek ISM Kanal “ üzerinden gerçekleştirdiği çalışmalarda toplumun tüm yaş gruplarına yönelik yayınlarla  sağlık düzeyini yükseltmeyi amaçlıyor.

Hazırladığı video çalışmalarda ve online konferanslarla toplumun beden ve ruh sağlığına yönelik paylaşımlarda bulunuyor. Tüm Hendek halkını paylaşılan bu çalışmaları izlemeye ve sağlıklarına özen göstermeye davet ediyor.

Bu arada Koruyucu önlemlere yönelik denetimler sürmekte ve çevre sağlığı ile ilgili çalışmalar  da süreklilik arz etmektedir.

Yorumlar (0)
5
kapalı