Bin Çeşit Yapı Market

Hendek Hastanesine iki yeni doktor…

Hendek Devlet Hastanesi uzun süredir doktor sıkıntısı yaşandığını vurgulayan Hendek halkına iki yeni doktorun göreve başladığını paylaştı.

Hendek Hastanesine iki yeni doktor…

Hendek Devlet Hastanesi uzun süredir doktor sıkıntısı yaşandığını vurgulayan Hendek halkına iki yeni doktorun göreve başladığını paylaştı.

İlçe Merkezinden bir hayli uzakta olması sebebiyle ve yaşanan doktor böl doktorlarının bulunmaması nedeniyle sıkıntıların yaşandığı Hendek Devlet Hastanesi’ne iki yeni doktor göreve başladı. Göreve Başlayan doktorların  bölümleri Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Op.Dr. Mustafa ALİMOĞLU, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları bölümüne Uzmanımız Op.Dr. Sena Genç ELDEN, Hendek Devlet Hastanesinde hasta kabulüne başladığı paylaşıldı.

Uzmanımız Op.Dr. Sena Genç ELDEN

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Op.Dr. Mustafa ALİMOĞLU

Mhrs sistemi yanı sıra 182 nolu telefon numarası ilede randevu alınacağı gibi, yerel bölgesel Hastane için özel tahsis edilen ve hastane bünyesindeki polikliniklerden sıra alına bildiğiniz randevu sekreteryası nın da telefon numarası olan 0 264 600 1 444 nolu telefondan Hendekli vatandaşların randevu alabiliri paylaşıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhtar Ogün Gülmez
Muhtar Ogün Gülmez - 9 ay Önce

Vayy arkadaş gelir suç gelmez suç bu yorumları okuyan içinizden biri doktor olsa o bile durmaz hastaneyi bırak hendekte durması bile şüpheli olur

Ahmet Mete
Ahmet Mete - 9 ay Önce

Geldiği gün değil gideceği tarihi söyleyin daha iyi bune ya

Cemil Çakır
Cemil Çakır - 9 ay Önce

Kalıcımi acaba bakalım ne kadar duracaklar hayırlı olsun

Hakan Yaman
Hakan Yaman - 9 ay Önce

1 ay sonra bunlarda gider

Ali Yigit Melek Naz
Ali Yigit Melek Naz - 9 ay Önce

Gelen gidiyor gelse ler ne olur ki hala çoçuk doktoru sıkıntısı var kocaman hastane var biz yine adaya gidiyoru

SIRADAKİ HABER