Hendek Hastanesine iki yeni doktor…

Hendek Devlet Hastanesi uzun süredir doktor sıkıntısı yaşandığını vurgulayan Hendek halkına iki yeni doktorun göreve başladığını paylaştı.

Sağlık 10.01.2020, 10:35
Hendek Hastanesine iki yeni doktor…

Hendek Devlet Hastanesi uzun süredir doktor sıkıntısı yaşandığını vurgulayan Hendek halkına iki yeni doktorun göreve başladığını paylaştı.

İlçe Merkezinden bir hayli uzakta olması sebebiyle ve yaşanan doktor böl doktorlarının bulunmaması nedeniyle sıkıntıların yaşandığı Hendek Devlet Hastanesi’ne iki yeni doktor göreve başladı. Göreve Başlayan doktorların  bölümleri Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Op.Dr. Mustafa ALİMOĞLU, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları bölümüne Uzmanımız Op.Dr. Sena Genç ELDEN, Hendek Devlet Hastanesinde hasta kabulüne başladığı paylaşıldı.

Uzmanımız Op.Dr. Sena Genç ELDEN

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Op.Dr. Mustafa ALİMOĞLU

Mhrs sistemi yanı sıra 182 nolu telefon numarası ilede randevu alınacağı gibi, yerel bölgesel Hastane için özel tahsis edilen ve hastane bünyesindeki polikliniklerden sıra alına bildiğiniz randevu sekreteryası nın da telefon numarası olan 0 264 600 1 444 nolu telefondan Hendekli vatandaşların randevu alabiliri paylaşıldı.

Yorumlar (6)
Muhtar Ogün Gülmez 2 yıl önce
Vayy arkadaş gelir suç gelmez suç bu yorumları okuyan içinizden biri doktor olsa o bile durmaz hastaneyi bırak hendekte durması bile şüpheli olur
Ahmet Mete 2 yıl önce
Geldiği gün değil gideceği tarihi söyleyin daha iyi bune ya
Hakan Yaman 2 yıl önce
1 ay sonra bunlarda gider
Ali Yigit Melek Naz 2 yıl önce
Gelen gidiyor gelse ler ne olur ki hala çoçuk doktoru sıkıntısı var kocaman hastane var biz yine adaya gidiyoru
Cemil Çakır 2 yıl önce
Kalıcımi acaba bakalım ne kadar duracaklar hayırlı olsun
Genel cerrah yok arkadaşlar 1 ay önce
Genel cerrah yok arkadaşlar
0
hafif kar yağışlı