Hendek'e yeni doktor geldi ve hasta kabulüne başladı

Hendek Devlet Hastanesi son günlerce çokça adından söz ettiriyor. Hendek’e kadın hastalıkları ve doğum uzmanı atandı yeni atanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Funda Muhtaroğlu, hasta kabulüne başladı.

Sağlık 05.08.2019, 16:25
Hendek'e yeni doktor geldi ve hasta kabulüne başladı

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Funda Muhtaroğlu Hendek Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.

Hasta kabulüne başlayan Uzm. Dr. Muhtarağlu’nun haftada üç gün poliklinik iki gün ise ameliyat hizmeti vereceği kaydedildi. 

Dr. Muhtaroğlu’na “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Sedat Aydın, ilçe ve bölge halkına iyi bir sağlık hizmeti vermek için çalıştıklarını dile getirerek, hastane bünyesine katılan yeni hekimlerle daha da güçleneceklerini ifade etti.

Hendek devlet hastanesine yeni doktorların gelmesi için Hendek Muhtarlarının Bir bölümünün sürdürdüğü imza kampanyasına katılan vatandaş sayısı giderek artıyor. Toplanan imzaları Sağlık baknalığına ve Cumhur Başkanlığına iletecekleri öğrenildi.

Yorumlar (16)
Gökhan Demir 2 yıl önce
Bir tane degil bir kac tane gelmesi lazim kocamn hastane ici bos
Hakan Yaman 2 yıl önce
kaç gün dayanacak
Ali Kemal Sofu 2 yıl önce
Fatma Gider - geçmiş olsun Allah şifalar versin. İnş. Tecrübe kazanmıştır bir daha olmaz. Dr hanıma sahip çıkmamız lazım özelikle bayan olması İlçemiz için iyi bir kazanım.
Fatma Gider 2 yıl önce
Ali Kemal Sofu bu benim hastaligimi anlamdi kansermisim megersem. Benim ölumume neden olacakdi kanser degilsin dedi ve ben ücuncü evre kansermisim.Fatma Gider geçmiş olsun Allah şifa versin inşAllah tez zamanda
Huseyin Demir 2 yıl önce
Hendek ten Sisin gibi yonetici olursa Kimse gelmez buraya
Halk 2 yıl önce
Sonunda Kadın bir doktor geldi,
Ali Kemal Sofu 2 yıl önce
Hayırlı olsun. Hendek imiz için çok Güzel bir haber
Fatma Gider 2 yıl önce
Ali Kemal Sofu hic iyi bir haber degil bu kadin benim ölümuume sebeb olacakdi onun yüzünden dört aydir istanbulda savasiyorum
Mustafa Yetim 2 yıl önce
Bravoooo sedat aydın sen olmasan bu millet be yapacak
Memnune Bahadır 2 yıl önce
Öz özen Hoşgelmiş hayırlı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar yağışlı