Sarı Hoca ve Eyalet Muhtarı'nın mutlu günü

Hendek İlçesi’nde Sarı Hoca ve Eyalet Muhtarı olarak tanınan Hendek Kırktepe Mahallesi Muhtarı Mehmet Mutlu; Bayraktepe’de gerçekleşen törenle küçük oğlu İslam Mutlu’yu evlendirdi.

MAGAZİN 05.10.2017, 10:22 05.10.2017, 10:30
Sarı Hoca ve Eyalet Muhtarı'nın mutlu günü

Sarı hoca oğlunu evlendirdi

Zehra İslam’la evlenerek, “Mutlu” oldu

Hendek Kırktepe Mahallesi Muhtarı Mehmet & Rabia Mutlu çiftinin SASKİ’de çalışan küçük ve yakışıklı oğlu İslam Mutlu ile yine Hendek İlçesinin tanınmış ailelerinden Mustafa & Safiye Hamzaoğlu çiftinin büyük ve güzel kızı Zehra Mutlu; Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen törenle evlenerek, yuvalarını kurdu. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula’nın da yalnız bırakmadığı Zehra & İslam Mutlu çiftinin düğününe, çevre mahalle muhtarları ile Mutlu ve Hamzaoğlu Ailelerinin uzak ve yakından akraba, dost ve komşuları katıldı.

Horon dolu muhteşem gece

Gelin Zehra Mutlu’nun Hakkâri Yüksekova’da Astsubay olarak görev yapan kardeşi Güngör Hamzaoğlu’nun yolladığı duygu yüklü mektubunun okunarak, sürpriz yapılmasıyla başlayan cemiyet, kesilen düğün pastasının ardından çiftin tebrikleri kabul etmesiyle başladı. Damat İslam Mutlu’nun ablaları Sevim Karakulak, Nagihan Bitik ve Nihal Sak ile ağabeyi Ahmet Mutlu ve kardeşi Sevgi Demir’in davetliler tek tek karşılayarak, ağırladığı cemiyet; kemençe eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar oynanan horon ile devam etti. Düğün sonrası davetlilere hitaben konuşma yapan Zehra & İslam Mutlu çifti, mutluluklarına ortak olan herkese teşekkür etti. Çiçeği burnunda çift, düğün sonrası balayına nereye gittiklerini ise sır gibi sakladı.Yorumlar (0)
10
açık
Namaz Vakti 21 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı