Hendek Büyük Kutsallar Kurbanlık Banner
banner194

Hendek Aquapark Ramazanda da serinletiyor

Hendek aquparkta yaz serinliği devam ediyor Açıldığı günden beri yaz aylarında vazgeçilmez eğlence mekanlarından olan Hendek aquapark, ramazanda da iftardan önce ve sonra hizmet vermeye devam ediyor.

Hendek  Aquapark  Ramazanda  da serinletiyor
Hendek aquparkta  yaz  serinliği devam  ediyor Açıldığı günden  beri  yaz aylarında  vazgeçilmez  eğlence mekanlarından olan Hendek aquapark,  ramazan da da hizmet  vermeye devam  ediyor.Yazın kavurucu sıcaklarından  kurtularak  serinlemek isteyen  herkes için   ideal bir mekan olan  Hendek  aquapark Ramazan ayında iftardan önce  ve sonrada  hizmet  vermektedir.


Sadece  Hendek ilçesinden  değil, civar  il  ve ilçelerden de  çok sayıda  kişinin geldiği  aquaparkta herkes  neşeli bir şekilde ayrıldığı görülüyor. Aquaparka gelen kişilerin   yorumlarında ise; böyle bir mekanın Hendek’te olmasının çok güzel olduğunu  ve  mesafenin  uzak veya  yakınlığından ziyade  ilgi ve alakanın da  güzel olmasının   yol uzaklığını  bir kenara bıraktığına değinerek Hendek  Aquapark’ın    sakaryanın vazgeçilmezleri  arasında yerini  aldığına değindiler. 
 


 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2012, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER