Hamzaoğlu ailesinin mutlu günü

Hendekli tanınmış Karadenizli İşadamlarından Mustafa Hamzaoğlu & Sefiye Hamzaoğlu çiftinin müzisyen oğlu Tuncay Hamzaoğlu ile Yaşar & Fikriye Çakır çiftinin kızı Vildan Çakır; mutluluğa ilk adımlarını Hendek Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde attı.

MAGAZİN 21.08.2019, 14:00
Hamzaoğlu ailesinin mutlu günü

Hendekli tanınmış Karadenizli İşadamlarından Mustafa Hamzaoğlu & Sefiye Hamzaoğlu çiftinin müzisyen oğlu Tuncay Hamzaoğlu ile Yaşar & Fikriye Çakır çiftinin kızı Vildan Çakır; mutluluğa ilk adımlarını Hendek Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde attı.Mustafa Hamzaoğlu bir oğlunu daha evlendirdi

Başkan Ekrem Yüce; onur konukları oldu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin evlenen çiftlere çok önemli öğütler de bulunarak mutluluklar dilediğini düğün törenine Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek eski Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Sofu, muhtarlar, siyaset ve Hamzaoğlu ile Çakır Ailelerinin yakın ve uzaktan gelen dost akrabaları da merasim de yerlerini aldı. Müzisyen damat Tuncay Hamzaoğlu'nun sürprizi ise düğüne damgasını vurdu. Müzisyen arkadaşları ile birlikte gelin Vildan Çakır'a eşi için yazdığı ve seslendirdiği şarkıyı söyleyerek duygu dolu anlar yaşandı ve mutluluk gözyaşlarını tutamadı. Bol bol horon oynandığı ve kalabalık renkli ve farklı geçen düğün cemiyetinde yaşananlar da tüm misafirleri de mutluluğa boğdu.

Yorumlar (0)
23
açık