Üç ayların başlaması ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Hendek Ak Parti ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu, rahmet, bereket ve mağfiret mevsimi üç ayların başlaması ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Kutlama Mesajı 22.03.2018, 12:19
Üç ayların başlaması ve Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Sofu, mesajında, "Bu günlerde manevi bir yenilenme mevsimi olarak gelen mübarek üç aylara kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunun yaşıyoruz.

Ramazan ile taçlanan bu manevi mevsimin, 'Allah'ın emrine saygı ve Allah'ın yarattıklarına şefkat göstermek' şeklinde anlaşılmalıdır. İslam'ın rahmet mesajlarının mümin dimağlarda ve gönüllerde diri tutulmasına, toplumsal hayatta da daha fazla hissedilmesine vesile olmalıyız. Gelin hep birlikte gücümüz yettiğince kötülükleri bertaraf edelim ve iyiliği yeryüzüne egemen kılalım. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin,  ve Alem-i İslam'ın mübarek üç aylarını ve kandilini tebrik ediyor, üç ayların gelişiyle birlikte gönüllerimizi itminana kavuşturan rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin, ülkemizden başlayarak dalga dalga tüm insanlığı kuşatmasını, onların hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını, bu mübarek gün, gece ve aylarda yapacağımız ibadet, dua ve yakarışların kabul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Ali Kemal Sofu
Ak Parti Hendek İlçe Başkanı
 

Yorumlar (0)