Kutlama Mesajları Yayınladı

Günün anlam ve önemi ile ilgili Chp İlçe Başkanı Reyhan AZAK kutlama mesajı yayınladı.

Kutlama Mesajı 19.09.2016, 14:30 19.09.2016, 14:44
Kutlama Mesajları Yayınladı

Yeni öğrenim yılı kutlama mesajı :

Bu gün 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılına girmiş bulunuyoruz..

Ülkemizin çağdaşlık seviyesini yükseltebilmek için aileden başlayan eğitimin okullarımızda devam edeceği yeni öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim.

Eğitim kurumlarının özelleştirilmesi,  eğitimde devlet disiplininden çıkılıp Atatürk ilkelerinden sapılması,  paralı eğitime yönelinmesi,  Ülkemizde son yıllarda yaşanan olumsuz siyasi gelişmelerin etkenlerindendir.

İhtiyaç olan her yere okul yapılmasını ve okullardaki öğretmen açıklarının kapatılmasını temenni ederken Öğrenci ve Öğretmenlerimizin yeni öğrenim yılını kutlarım.

Reyhan AZAK
CHP Hendek İlçe Başkanı

**********************************************************************************************
19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

19 Eylül 1921 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilmesiyle, 19 Eylül Günü “Gaziler Günü” olarak armağan edilmiştir.

Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, huzuru, güvenliği uğrunda fedakârca görev yaparken gazi olan, Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere ebediyete göç etmiş şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anarken, gazilerimize ve şehit ailelerimize hak ettiklerin sosyal hakların iyileştirilmesini savunarak tüm Gazilerimizin Gaziler Gününü kutluyorum.

Reyhan AZAK
CHP Hendek İlçe Başkanı

Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 25 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı