İlçe Başkanı Reyhan Azak'tan 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yılı Nedeniyle Mesaj Yayınladı.

Kutlama Mesajı 10.11.2017, 10:55
İlçe Başkanı Reyhan Azak'tan 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün üzerinden 79 yıl geçti.Geçen zamana rağmen, büyük önderin fikirleri yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor.

Her geçen gün kurduğu Cumhuriyetin ve laik, sosyal hukuk devletinin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılmaktadır. Halkımızın demokrasiye ve Cumhuriyete bağlılığı son yıllarda yaşadığımız anti demokratik söylem ve uygulamaları aşacak güçtedir. Türkiye Cumhuriyeti birlik ve beraberlik içerisinde sonsuza dek yaşayacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, çağdaş Türkiye’nin simgesi, yüce Atatürk’ün halkımızın gönlündeki yeri hiç bir zaman değişmeyecektir. Halkımız dün Mustafa Kemal ile çıktığı yola, bugün Atatürk’ün ilkeleri ışığında kararlılıkla yürümeye devam edecektir.

Bu duygularla, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Başkomutan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ü aramızdan ayrılışının 79. yılında saygı, sevgi, rahmet ve şükranla anıyorum
Reyhan AZAK
CHP Hendek İlçe Başkanı
Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı