Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Yayınladı

Ak Parti Hendek İlçe başkanı Ali Kemal SOFU 2016-2017 eğitim - öğretim yılının başlayacak olması nedeni ile bir mesaj yayınladı. 

Kutlama Mesajı 19.09.2016, 08:08
Eğitim Öğretim Yılı Mesajı YayınladıSOFU mesajında "  Uzun bir tatil döneminden sonra tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve aileleri açısından yeni hedeflere ulaşılacağı yeni bir yılın başlangıcındayız. 

Öğrenci kardeşlerimiz unutmamalıdır ki derslerine göstereceği ilgi ve çalışma azmi kendilerini başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlememizi sağlayacaktır.

Topluma hizmet veren her meslek saygındır. Ancak bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır. Kendilerine emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hayata hazırlayacaklarına olan inancımız tamdır.

Bu vesile ile 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm öğrenci kardeşlerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum." diyerek sözlerini noktaladı.
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12°
açık