BAYRAMINIZ BAYRAM OLSUN

Bayram ziyaretlerini unutmayalım

Kutlama Mesajı 21.08.2018, 07:53
BAYRAMINIZ BAYRAM OLSUN

BAYRAMINIZ BAYRAM OLSUN

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, "Millet olarak sevinç ve mutluluğumuzun doruk noktaya ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına ulaşmış bulunuyoruz. Kurban Bayramı dayanışmanın ve yakınlaşmanın adı olmuştur" dedi. 

Başkan Püsküllü, bayram ziyaretlerine dikkat çektiği mesajında şöyle dedi: “Bu özel günlerde milli ve dini duyguları, inançları, örf ve adetleri uygularken geçmişine bağlı, geleceğine sağlam temeller üzerinde bakabilen insanlar yetişmesinin önemine dikkat çekmeliyiz. Toplum hayatımızda büyük bir önem taşıyan, birleştirici, bütünleştirici özelliği ile bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda halkımızla aynı güzel duyguları paylaşmanın mutluluğunu duyuyorum. Bu vesile ile hemşerilerimin ve milletimizin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, Bayramın sağlık, huzur ve barış dolu günler getirmesini temenni ederim" 
 

Yorumlar (1)
vuslat 3 yıl önce
başkan iyi güzel anlatıyorsun, sağol varolda, seni aday gösterecekler mi onu bile bilmiyorsun, adaysan adayım de kaldı 8 ay, aday adayı olup, maroton a çıkacaksın, siyasi partin buna ne kadar uygun farkındamısın.
14
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı