23 Nisan ve MİRAÇ KANDİLİ Kutlama Mesajı yayınladı...

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Nedeniyle Mesaj Yayınladı.

Kutlama Mesajı 23.04.2017, 09:22
23 Nisan ve MİRAÇ KANDİLİ  Kutlama Mesajı yayınladı...

 97 yıl önce bugün halkımız yurdun her yanından temsilcilerini Ankara’ya göndererek TBMM’yi kurdu. Bu yüce meclis işgale ve emperyalizmin işbirlikçilerine karşı büyük bir mücadele başlatarak büyük bir zaferin kazanılmasını sağladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kurulmasıyla ulusal egemenliğimizi pekiştirdiğimiz 23 Nisan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği mutlu günümüzdür.

23 Nisan, halkımızın, çocuklarımıza verdiği değerin ve güvenin en büyük göstergesidir. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle Türk milletinin yarınlarını kuracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Türkiye Büyük Millet Meclisinde emeği geçen tüm üyelerin ve milli mücadeleye destek verenleri saygı, sevgi ve rahmetle anar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlarım.
 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ HENDEK İLÇE BAŞKANI REYHAN AZAK MİRAÇ KANDİLİ MESAJI YAYINLADI

         İslam dini güzel ahlakı doğruluğu, dürüstlüğü, sevgiyi ve saygıyı esas almıştır. Ancak son yıllarda komşumuz olan Müslüman ülkelerde yaşanan olaylar bizleri derinden yaralamaktadır. Bu üzücü olayların bitmesi temennisi ile, gönülleri yumuşatan, kardeşliği ve barışı pekiştiren Miraç Kandilini idrak ediyoruz.

         Bu duygu ve düşüncelerle Hendek’li vatandaşlarımızın Miraç Kandilini kutlar bu gecenin uzlaşıya, hoşgörüye, insanca yaşamaya vesile olmasını dilerim.

Reyhan AZAK
CHP Hendek İlçe Başkanı
 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Mart 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
az bulutlu