YAZICIOĞLU’nun ölüm yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Cumhur İttifakı AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU Büyük Birlik Partisi Lideri rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU’nun ölüm yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kutlama Mesajı 25.03.2019, 23:25 21.04.2019, 13:17
YAZICIOĞLU’nun ölüm yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.


Şehit Muhsin Yazıcıoğlu yüreği; devletimiz, vatanımız, bayrağımız, milletimiz ve dini İslam için atan bir liderdi. Hayatını bu ülküler içinde geçirdi. İdealleri için her türlü mücadeleyi verdi. Siyasi anlayışı ve ülke meselelerine sağduyulu yaklaşımıyla, özel ve siyasi hayatı boyunca tüm yaşantısıyla örnek alınacak bir devlet ve millet adamıydı.  O her zaman milletinin ve devletinin yanındaydı, aynı zamanda son derece demokrat bir tavır sergileyen, her türlü antidemokratik anlayışın ve dayatmanın karşısında dimdik duran bir vatan evladıydı. Öyle ki 28 Şubat post modern darbesinde herkes sus pus olurken o yiğit adam çıkmış, 'Namlusunu milletine döndüren askere selam durmam!" diye haykırmıştı.
Yaşadığı tüm acılara rağmen inançlı ve ilkeli siyasi mücadelesini, dürüstlüğü ve dik duruşu ile sürdürmüş olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet ve saygı ile anıyorum. Hayatının her döneminde, karşılıksız bir adanmışlık duygusu içerisinde, milli ve manevi değerlerin yücelmesi, millet ve vatanın bekası için kendi varlığını ve geleceğini feda edebilmeyi hayat düsturu olarak görmüştür. O daima, büyük bir davanın büyük bir yolun dümdüz bir takipçisi, katıksız, temiz bir ülkünün saf ve sade lideri olmuştur. Mekânı cennet olsun." dedi. 
 

Yorumlar (0)
26
açık