Sofu’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Cumhur İttifakı Hendek Ak Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali Kemal SOFU 8 mart dünya kadınlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında ; "Toplumun Temeli Aile, Ailenin Temeli Kadındır.” dedi...

Kutlama Mesajı 08.03.2019, 12:24
Sofu’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Milli ve manevi değerlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları hiç şüphe yok ki kadınlarımızdır. Biliyoruz ki, kadın toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsurudur. Türk kadını tarihimizin her evresinde eşsiz fedakarlık ve cefakarlık göstermiş, cephelerde kahramanlıklarla destanlaşmış, hayatın her alanında önemli sorumluluklar almıştır. Kadın toplumun en özverili, çalışkan ve üretken bireyidir. Bizim örf ve adetlerimize göre yuvanın gerçek sahibi olan kadınlarımız ailenin ve doğal olarak da toplumun temel direğidir. Kadınlarımızın her alanda bilgi ve beceri ile donatılması, daha güçlü bir Türkiye için gerekliliktir. Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayağının altındadır.” hadisini ilke edinip, annelerimize olan sevgi, saygı ve hoşgörüyü tüm kadınlara yönelik göstermeliyiz.


Bu güzel gün vesilesiyle başta benden desteklerini esirgemeyen her zaman yanımda olan annemin, eşimin, teşkilatımızın emekçi kadınları ve tüm Hendekli hanımlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım.
 

Yorumlar (0)
22
az bulutlu