Hendek'te sınava girecek öğrencilere başarılar diledi

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde yayınladığı mesajda öğrencilere başarılar dileyerek, sessizlik uyarısı yaptı.

Kutlama Mesajı 14.06.2019, 14:16 14.06.2019, 14:24
Hendek'te sınava girecek öğrencilere başarılar diledi

DUALARIMIZ SİZİNLE

Yükseköğretim Kurumları Sınavı üç farklı oturumda, 15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü yapılacak. İyi bir üniversite hayali kuran öğrencilere başarı dileyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Büyük bir emek ve çaba vererek hazırlandığınız bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Gençlerimizin başarılı olması bizim en büyük dileğimizdir. Tüm kalbimizle, gönlümüzle ve dualarımızla sizlerin her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verdi. 

VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Sınava girecek olan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi için sessizlik uyarısı yapan Başkan Turgut Babaoğlu, “Öğrencilerimizin büyük emeklerle hazırlandığı bu sınav süresinde özellikle araç sürücülerimizin sınav süresi içinde korna (klakson)çalmaması konusunda duyarlılık göstermelerini rica ediyoruz. Sınav sürecinde onların dikkatini dağılmaması konusunda azami gayret göstermeliyiz” ifadelerine yer verdi. 

YKS sınavı 15 - 16 Haziran'da 3 oturum şeklinde yapılacak. TYT sınavı 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 10.15'te, AYT sınavı 16 Haziran Pazar saat 10.15'te ve YDT sınavı 16 Haziran Pazar saat 15.45'te yapılacak

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu