El ele, kol kola, gönül gönüle nice bayramlara

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Babaoğlu mesajında şu sözlere yer verdi:

Kutlama Mesajı 09.08.2019, 14:39
El ele, kol kola, gönül gönüle nice bayramlara

Toplum olarak hep birlikte bir bayramı daha idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Bayramlar dayanışma, paylaşma ve muhabbetin, çıkarsız en yalın haliyle yaşandığı günlerdir. Kurban Bayramı adanmışlığın ve teslimiyetin, paylaşma ve berekete dönüştüğü kutlu bir zamandır.

Birliğimizi, beraberliğimizi, saygımızı geliştirmek, dostluğa olan inancımızı da pekiştirmek istiyoruz. Bayramlarımız bunun için var. Dünyada ve Türkiye'de, çeşitli coğrafyalarda üzücü olayların yaşandığı bir dönemde Kurban Bayramı'nın manevi esintisiyle gelen sevgi, barış ve kardeşlik ikliminin tüm cihanı kuşatmasını diliyorum.

Bu vesileyle Hendekli hemşerilerimin, Sakaryalıların, ülkemizin, Türk Dünyasının ve İslam Âlemi’nin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Tüm insanlığa, tüm kainata sıhhat, afiyet, selamet ve kardeşlik getirmesini diliyorum. Nice bayramlara, hep birlikte, el ele, kol kola ve gönül gönüle kavuşmayı yüce Rabbim ’den niyaz ediyorum.

Yorumlar (0)