Bayraktar'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı, mesajı şu şekildedir.

Kutlama Mesajı 23.04.2020, 01:35 23.04.2020, 01:54
Bayraktar'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı

"Dünyada hiç bir ulus yoktur ki çocuklarına bir bayram armağan etsin.Bu yüzden Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışı kadar, çocuklarımıza yani geleceğimize armağan edilen 23 Nisan Türk çocukları için ayrı bir önem taşır.

Ulusal Egemenliğimizin 100.yılında bir kez daha anlıyoruz ki. Atatürk bu güzel günü Türk çocuklarına armağan ederek onlara verdiği güven ve değeri ifade etmiştir.

Bu olağanüstü salgın döneminde, 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımızı coşkuyla kutlayamamanın burukluğunu yaşıyor olabiliriz,ama bu akşam saat 21.00’de her birimiz evlerimizin balkonlarında, bahçelerimizde İstiklal marşımızı okuyarak 23 Nisan’ı daha anlamlı ve unutulmaz kılabiliriz.

Bu anlamda Cumhuriyetin ve geleceğimizin teminatı olan tüm çocuklarımıza sağlık ve mutluluk diliyor. Büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Türk çocuklarına armağanı olan 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutluyorum.
Sevgiyle kalın."

Nihat BAYRAKTAR 
CHP Hendek İlçe Başkanı

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
-8
parçalı az bulutlu