10’ncu yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayınladı

BBP Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, 2009 yılında şehit olan Muhsin Yazıcıoğlu’nun şahadete erişinin 10’ncu yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayınladı.

Kutlama Mesajı 25.03.2019, 23:15 25.03.2019, 23:27
10’ncu yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayınladı

Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehadete erişinin 10’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Babaoğlu “Kahramanmaraş'ta 10 yıl önce helikopterinin düşürülmesi sonucu 'şehit edilen' Büyük Birlik Partisi (BBP)'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nu ve beraberindeki vatandaşlarımızı asla unutmayacağız. İnancıyla, liderliğiyle, ilkeleriyle, duruşuyla, örnek şahsiyetiyle bu milletin çok değerli bir evladı olan Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’na ve beraberinde hayatını kaybeden yol arkadaşlarına Cenabı Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmet ve saygı ile anıyoruz” dedi.


Yazıcıoğlu’nun milli, manevi ve insani değerlere olan bağlılığından söz eden Babaoğlu “Hayatı boyunca, milli ve manevi değerlerin yücelmesi, millet ve vatanın geleceği için kendini feda edebilmeyi hayat düsturu olarak görmüştür. Ruhu Şad, Mekânı cennet olsun” sözlerini kaydetti.

Yorumlar (0)
22
az bulutlu