Sağlık çalışanları için ‘vefa konseri’ düzenleyecek.

16 Aralık Perşembe günü (yarın) Ziya Taşkent Konser Salonu’nda sağlık çalışanları için ‘vefa konseri’ düzenleyecek.

Kültür ve Sanat 15.12.2021, 15:37 17.12.2021, 10:10
Sağlık çalışanları için ‘vefa konseri’ düzenleyecek.
© HENDEK HABER

Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası 16 Aralık Perşembe günü (yarın) Ziya Taşkent Konser Salonu’nda sağlık çalışanları için ‘vefa konseri’ düzenleyecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kültürel ve sanatsal faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Vatandaşları birbirinden farklı programlarda bir araya getiren Büyükşehir, Aralık Ayı Kültür Etkinlikleri programında vefakâr sağlık çalışanlarını unutmadı.

Saat 19.00’da Ziya Taşkent Te
Pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlıkçılar için 16 Aralık Perşembe günü (yarın) Ziya Taşkent Konser Salonu’nda konser düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından gerçekleştirilecek ‘Sağlık Çalışanlarına Vefa Konseri’ saat 19.00’da başlayacak. Programa sağlık çalışanları ve yakınları ücretsiz katılabilecek. 

Sağlık çalışanları için ‘vefa konseri’ düzenleyecek.

Fedakar sağlık çalışanlarımızı ve yakınlarını bekliyoruz
Kültür Dairesi’nden yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak pandemi sürecinde gece-gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalışan sağlık çalışanlarımızı unutmadık. Onlara özel bir programda ‘vefa konseri’ planlandı. Hayatın en zor anlarında yanında olan, elimizden tutan, bize şifayı ulaştıran sağlık çalışanlarımızı ve yakınlarını konsere bekliyoruz” denildi.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu