banner194

Bilinç Seminerleri Başladı

TÜGVA Sakarya lise koordinatörlüğü bilinç seminerlerinin ilki olan “Ahiret ve iman bilinci” toplantısı gerçekleştirildi..

Bilinç Seminerleri Başladı
Sakarya İl Müftülüğünün konferans salonunda yapılan ve İl Müftü yardımcısı Yunus Acar’ın konuşmacı olarak katıldığı  programa ilimizin çeşitli liselerinden ilgi gösterildi. Seminerde söz alan TÜGVA Sakarya lise koordinatörü Ali Korkmaz konuşmasında , “TÜGVA olarak amacımız gençlerin gelişim süreçlerine ahlak ve maneviyat ekseninde katkıda bulunmak ve siz değerli liseli kardeşlerimizin düşünce ufkunu, temel kaynaklarla ve ilmi tartışmalarla buluşturarak genişletmektir.

Türkiye Gençlik Vakfı eğitsel, sanatsal, sosyal faaliyetler düzenleyerek sizlere hizmet etmeyi ilke edinmiştir. TÜGVA ailesi geniş bir aile, ortaokul çağındaki bir gençten tutun da iş hayatındaki gençlere kadar kapsayan büyük bir aileyiz sizleri de bu büyük ailenin içerisinde görmekten memnuniyet duyarız.”  dedi.

Daha sonra TÜGVA lise koordinatörlüğü projeleri tanıtıldı. Programın sonunda Ali Korkmaz semineri gerçekleştiren Yunus Acar’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2015, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER