Hendek'te Yıl sonu sergisi düzenlediler

Hendek'te Milli eğitim bünyesinde çalışmalar yürüten Hendek Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi düzenlemekte. 2018-2019 öğretim sezonunu düzenlenen sergiyle Hendek halkının beğenisine sunuldu.

KÜLTÜR-SANAT 21.06.2019, 20:34 21.06.2019, 20:48
Hendek'te Yıl sonu sergisi düzenlediler

Hendek'te özel bir düğün salonunda gerçekleştirilen “Yıl Sonu Sergisi ve Okuma Şenlikleri” gerçekleşen açılışı Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır yaptı.  

Sergide yıl boyunca yapılan faaliyetlerin tümü sergilendi. Her branşta stantlar açılarak halkın beğenisine sunuldu.

El emeği göz nuru ürünlerden, giyim, el nakışı, resim, spor, örgü, ebru, işaret dili, filografi, amigurumi, takı tasarım, fotoğrafçılık, müzik vb daha nice kursların stantları ile muhteşem bir program yapıldı. Programa katılan protokol ve misafirlere özel olarak hazırlanmış hediyeler takdim edildi.

Segiye katılan Konuklara Hendek Millieğitim - Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından Yaklaşık bin 500 kişiye yemek ikramının yapıldığı sergide Hendek Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Yılkın yapılanları eserlerini özveriyle hazırlandığı anlatarak sergiye katılanlara teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Liseli 3 yıl önce
bırakın şu fasaryacıları öğrencilerden para toplayıp kendilerini avutuyorlar adı milli eğitim adı halk eğitim topunuz paradan başka bişe bilmiyorsunuz
16
parçalı bulutlu