Whatsapp da Video Konferans Özelliği nin sayısını arttırdı...

Dünya nın en ünlü mesajlaşma uygulaması, platformu Whatsapp, coronavirus sonrasında en yeni özelliklerine bir yenisini daha ekledi.

İnternet 08.06.2020, 10:25 08.06.2020, 17:24
Whatsapp da Video Konferans Özelliği nin sayısını arttırdı...

Online konferans özelliklerinin giderek geliştiği şu günlerde Whatsapp da iddialı bir girişi yaparak Video Konferans Özelliğini 50 kişiye  çıkardığını duyurdu. 

Pandemi sürecinde  online görüşme oranlarının arttığı şu günlerde, online video konferans özelliğini birebir olarak sürdüren whatsapp geçtiğimiz günlerde görüşmeye birkaç kişi daha ekleme biliyordu. Son gelen güncellemeler sonrasında Video Konferans Özelliğine aynı anda 50  kullanıcı eklenerek görüşme yapılabiliyor hale geldiğini açıkladı. 

WhatsApp'ın videolu görüşme işlevi, yakında Facebook'un yeni kullanıma açtığı Messenger Rooms ile bütünleşerek güçlenecek. 

İlk başta Facebook Messenger'ın bir parçası olarak kullanıma sunulan Rooms, zamanla WhatsApp, Instagram ve Portal cihazları gibi farklı uygulama ve ürünlere de eklenecek. Rooms'un WhatsApp'ın mevcut videolu sohbet işlevinden en önemli farklı, 50 kişiye kadar katılımcıya izin veriyor.

Yorumlar (0)
14
kapalı
Namaz Vakti 18 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı