Bugün Google'ın 22. Doğum günü…

Google tam tamına 22 yaşında, dünyanın en iyi arama motorlarından biri ve internet girişimlerinin nasıl global uluslararası ölçekte sürdürülen en büyük operasyonlardan birtanesi olarak büyümesini südürü.

HENDEK HABER
Bugün Google'ın 22. Doğum günü…

Google doodle ekibi, her yıl önemli günlerde hazırlamış oldukları birbirinden çarpıcı ve anlatıcı animasyonlara google doodleleri adını vermişti. Böyle özel günlerde google uluslararası arama motorunda sürdürülen aramalar öncesi karşımıza gelen google logosu yerini alan doodle ler , tarihi, kültürel, mevsimsel, doğal, ve güncel olaylardan esinlenerek hazırlanmakta ve o gün boyunca bulunduğu ülkeye ve dile göre çeşitlilik gösterir ziyaretçileri karşılamakta.

Bugün Google'ın 22. Doğum günü…

Bugün google nin kuruluşunun 22 yılı, bir gurup internet girişimcisi 22 yıldır büyükmete ve her geçen gün daha da akıllı hale getirdikleri google arama motoru birçok ücretli hizmet ile işletmelerin büyümesini sağlarken, ücretsiz hizmetleri ile herkes için internetin nimetlerinden milyonlarca kişinin yararlanmasını sağlıyor.

Hendek Haber ailesi olarak Google'ın 22. yaşını kutlar, nice başarılı ve geleceğe yönelik çalışmalar ve gelişmeleri topluma sunduğu için teşekkür ederek yeni yaşını kutlarız.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER