banner194

Zeytinburnu Devlet Hastanesinden Selam var

Hendek İlçesinin Kahraman köyünde ikamet eden Derya ÖZ rahatsızlığı nedeniyle İstanbul Zeytinburnu devlet hastanesin de 13 gündür tedavi olduğunu öğrenildi.

Zeytinburnu Devlet Hastanesinden Selam var

Hendek İlçesinin Kahraman köyünde ikamet eden Derya ÖZ rahatsızlığı nedeniyle İstanbul Zeytinburnu devlet hastanesin de 13 gündür tedavi olduğunu öğrenildi. Hendek İlçesine selam gönderen Derya ÖZ, eş , dost ve akrabalarına kucak dolusu selam gönderdiğini belirten ÖZ, 13 gündür sürmekte olan tedavisi için dualarını esirgememelerini istedi.Tedavisinin 2 Hafta daha süreceğini belirten Derya ÖZ, arkadaşlarının onu hatırlamasından dolayı büyük moral duyduğunu iletirken, tedavisinde büyük morale ihtiyacı olduğunu iletti.
Facebook sosyal paylaşım sitesinden bize ulaşan Derya ÖZ, Hendek'teki arkadaşlarının onu hatırlamaları için fotoğrafının paylaşılmasını istemekteydi.Nedenini ve sebebini sorduğumuzda fotoğrafı paylaşıldığında arkadaşlarının hatırlamasına sebep olduğumuzu belirtmişti. Geçtiğimiz hafta geçmiş oldun dilekleriyle fotoğrafını paylaşmıştık. Bir kere daha fotoğrafının paylaşılmasını istediğinde bu sefer Haber yaparak ona moral olmak istedik.
 Bizde bu kardeşimize acil şifalar dileyerek bir haber oluşturmak istedik. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER