banner194

Yetkililerden şok edici cevap

Hendek ilçe merkezi ve mahallerindeki zaman zaman meydana gelen aydınlatma sorunları konusunda haberler yapıyoruz. Ancak bu haber biraz farklı. Hendek Sarıdede Mahallesi ve çevre sakinleri SEDAŞ'ın, sokak lambalarına bakmadıklarını ve 4 aydır sokak lambalarının yanmadığını dile getirdiler. Ancak sonrasında yaşananlar olayın kendisinden daha vahim.

Yetkililerden şok edici cevap
banner180
Hendek Saridede Mahallesi'nde ikamet eden bir vatandaş, 4 aydır aydınlatma direklerinde sorun olduğunu belirtmesine rağmen herhangi bir çalışma yapılmadığı konusunda serzenişte bulundu;  "Saridede Mahallesi Turanlar mevkiinde sokak lambalari 4 aydır periyodik bir sekilde arızalanıyor. SEDAŞ Hendek muhendisine olayi anlattığimızda ise "o mahallede oturmak sizin tercihiniz."

"O mahallede oturmak sizin tercihiniz"

Kurumun özelleştirilmesi sonrasında genel merkez tarafından alınan arıza tespit sisteminin de yenilendiğini belirten kurum yetkilileri konuyla ilgili merkeze arza kaydı yapılarak hizmet alabileceklerini belirtiler. 

Saridede Mahallesi Turanlar mevkiinde sokak lambalariyle ilgili şikayetlerinin arkasında olduklarını belirten ve "o mahallede oturmak sizin tercihiniz" cevabını alan mahalle sakinleri, konunun takipçisi olacaklarını belirtiler.Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2015, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan acıklık
hasan acıklık - 4 yıl Önce

ya işte böyle bu özel sektörleri hizmet anlayışı böyle o mahalede olmasaydın deme cesaretini kim veriyor bunlara, allahislah etsin

SIRADAKİ HABER