“Yeni yollar sayesinde ilçemiz Hendek nefes alıyor”dedi.

Vatandaşların yaşantılarını sorunsuz devam ettirmeleri için gerekli tüm hizmetleri yerine getirmek üzere ilçenin çeşitli mahallelerinde çalışmalar gerçekleştiren Hendek Belediyesi nüfusun artması ile birlikte gelen talepler doğrultusunda yeni yollar açıyor.

Hendek Haber 28.12.2017, 11:44
“Yeni yollar sayesinde ilçemiz Hendek nefes alıyor”dedi.

Başkan İrfan Püsküllü,  “Yeni yollar sayesinde ilçemiz nefes alıyor”dedi.

Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından yerinde yapılan titiz çalışmalar sonucu 2017 yılı itibari ile 77 yeni dosyanın toplamda 6135 m uzunluğundaki yol açma ve yol genişletme sorunu daha çözüme kavuşturuldu.

 Yeni yerleşim bölgelerinde yapılaşma ve altyapı hizmetlerinin verilebilmesi için önemli olan bu hususta Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün talimatları ile Plan ve Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından, vatandaşların yol talepleri imar planına ve uygulama esaslarına bağlı kalınarak çözüme ulaştırılıyor. 

Plan ve Proje Müdürlüğü’ne ulaşan bu yol taleplerinin % 81’i uzlaşma yoluyla çözülerek uygulanmaya başlanması için Fen İşleri Müdürlüğüne havalesi yapıldı. Kalan kısımlar ile ilgili çalışmalar ise devam ediyor. Çözüme kavuşturulmuş olan yol çalışmaları ile ilgili bilgiler aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 

Yorumlar (0)
14
hafif yağmur
Namaz Vakti 17 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı