Vali Balkanlıoğlu Hendek’teydi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Hendek’te 2. OSB, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu’na, Kaymakam Orhan Burhan ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü eşlik etti.

Hendek Haber 30.10.2017, 21:03 30.10.2017, 21:27
Vali Balkanlıoğlu Hendek’teydi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Hendek’te ziyaretlerde bulundu.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Hendek’te ilk olarak 2. OSB’yi ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu’nu Hendek 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Vali Balkanlıoğlu, 2. OSB’de faaliyet gösteren Akpa Aliminyum, Gizem Frit ve Daıkın fabrikalara ziyaret ederek, üretim bölümlerini gezdi.

Gizem Frit ziyaretinde Vali Balkanlıoğlu’nu Genel Müdür Veysi Küçük karşıladı ve bir süre sohbet ettikten sonra fabrikanın üretim bölümü gezildi.

Daıkın Fabrikası ziyaretinde de Vali Balkanlıoğlu’nu Genel Müdürler Nozaki Şhigero, Cemil Yiğit ve İdari İşler Endüstriyel İlişkiler Müdürü Mete Balkız karşıladı. Fabrikanın üretim bölümü gezilerek, fabrikanın faaliyetleri ile ilgili brifing  verildi. Vali Balkanlıoğlu fabrika işçileri ile birlikte yemek yiyerek sohbet etti.

2. OSB Ziyareti sonrası Kaymakamlığa geçildi. Ziyarette Kaymakam Orhan Burhan, Vali Balkanlıoğlu’nu Hendek hakkında bilgilendirdi. Daha sonra Vali Balkanlıoğlu Hendek Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu’nu Hendek Belediyesi girişinde Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, başkan yardımcıları ve daire amirleri karşıladı.

Ziyarette, Kaymakam Orhan Burhan,  Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu da hazır bulundu. Başkan İrfan Püsküllü, Vali Balkanlıoğlu’na Hendek hakkında bilgilendirerek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sonunda Başkan İrfan Püsküllü, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na tablo hediye etti.

Vali Balkanlıoğlu, belediye ziyareti sonrası Hendek’ten ayrıldı. 
Yorumlar (0)
21
açık
Namaz Vakti 22 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı