Uyuşturucudan Bir Tutuklama Daha

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine bağlı İstihbarat Birimi ekipleri uzun bir süredir takibin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığı H.U. isimli şahsı ilçe merkezinde yakaladı. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uyuşturucudan Bir Tutuklama Daha

 
BİR AYDA DÖRT KEZ ZIPLADI AMA BU SEFER ENSELENDİ
 
Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı İstihbarat ekipleri uzun bir süredir yaptıkları istihbarati çalışmalar sonucunda H.U isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaparak gençleri zehirlediğini öğrendi. Şahıs son bir aydır dört kez uyuşturucudan işlem görerek kendisinin kullanıcı olduğunu ifade etti. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı istihbarat ekipleri şahsın peşini bırakmadı. ekipler yaptıkları istihbari çalışmalar neticesinde H.U isimli şahsın 63 A. ... plakalı araç içerisinde gençlere uyuşturucu madde sattığı bilgisine ulaşınca operasyon için düğmeye bastı.  Ekipler 63 A. ... plakalı araç içerisindeki uyuşturucu tacirini Yeni Mahallede bir süre takip etti. Bir süre takibin ardından ekipler, araca dur ihtarı yapması üzerine şahıslar kaçmaya başladı. kısa bir kovalamacanın ardında şahıslar tecrübeli Hendek polisinden kaçamadı ve kıskıvrak yakalandılar. Araç içerisinde arama yapan ekipler uyuşturucu madde ele geçirdi. Gençlere uyuşturucu madde sattığı öğrenilen H.U isimli uyuşturucu taciri işlemleri yapılması üzerine Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildiler.
 
H.U isimli zehir taciri Emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ferizli cezaevine gönderildi.
 
Emniyet Yetkilileri, suç ve suçlularla mücadeledeki kararlığının her zaman devam edeceğini söyledi. Gençlerimizi zehirlemeye çalışanlara fırsat vermeyeceklerini ifade eden yetkililer, vatandaşlarımızın uyuşturucu ile mücadelede emniyet yetkililerine yardımcı olunmasını belirtiler.
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2016, 22:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bora
Bora - 4 yıl Önce

her ne olursa olsun uyusturucuda aileler kendilerine düsen görevi yapmiyor neticede onca genc zehirleniyor oysa aile bireyleri cocuklarindaki süpheleri takip etse ve emniyet ile birlikte calisma gerceklesse is daha kolay bir vaziyet alicak ama nerde polis ugrasir yakalr. aile ne yapar benim evladimi alamazsin tutukliyamazsin hatta emniyetin önünde bir kalabaliktir sürer gider bu durumda polisin görevine engel olur ben sahsim adina hendek emniyetini tebrikk eder ve basarilarinin devamini dilerim ve herbiri asla parcasi polisime yardim etmek her aile bireyinin görevi oldugunu bir kez daha buradan duyurmayi vatandaslik görevi oldugunu dile gezirmekle birlikte uyusturucu ile mücadeleye devam sonuna kadar

SIRADAKİ HABER