Bin Çeşit Yapı Market

Uyuşturucu Taciri Bonzai' Den Yine Yakalandı

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma ekipleri Turanlar Mahallesinde yapmış oldukları çalışmalar sonucunda sentetik uyuşturucu (bonzai) madde kullanan ve ticareti yapan bir şahsı gece yaptıkları operasyonla ele geçirdi.

Uyuşturucu Taciri Bonzai' Den Yine Yakalandı
İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yapmış oldukları istihbarati çalışmalar neticesinde daha öncede birçok kez yakalanan ve işlem yapılan Turanlar Mahallesinde ki R.D ( 28) isimli şahısın yine sentetik uyuşturucu (BONZAİ)  ticareti yaptığı bilgisine ulaştı. 

POLİSİN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Ekiplerin yaptıkları son istihbarat bilgisine göre R.D isimli şahıs, mahalleye gelen ve uyuşturucu kullanan şahıslara uyuşturucu madde  sattığı bilgisine ulaşan ekipler dün gece mahalleye gece operasyonu yaptılar. Ani baskınla mahalleye giden ekipler R.D isimli uyuşturucu tacirini mahallede gördüler. Ekipleri gören şahıs cebinde bulunan şüpheli poşeti çöp kutusuna attı ama polisin dikkatinden kaçmadı.  Şahsın yanına giden ekipler R.D isimli uyuşturucu tacirinin üzerinden ve çöpe attığı poşetlerden 7 paket içinde satışa hazır 20 gr sentetik uyuşturucu (bonzai)  ele geçirdi. Şahıs sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Şahsın emniyetteki sorgusundan sonra adli mercilere sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından şahıs tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edildi. Tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edilen şahıs serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2016, 06:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER