Bin Çeşit Yapı Market

Türkiye nin CEO’su Gülsüm Azeri Hendek’e Geliyor

Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetim ve Denetim ABD başkanlığınca organi edilen konferansa Aslen Hendekli olup Türkiye nin önce gelen CEO’larından olan Gülsüm AZERİ Yarın 17 Mayıs Perşembe saat : 09:30 da Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda Kadın ve liğderlik konulu konferans vereceği bildirildi.

Türkiye nin CEO’su  Gülsüm Azeri Hendek’e Geliyor
Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetim ve Denetim ABD başkanlığınca organi edilen konferansa Aslen Hendekli olup Türkiye nin önce gelen CEO’larından olan Gülsüm AZERİ  Yarın 17 Mayıs Perşembe saat : 09:30 da Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda Kadın ve liğderlik konulu konferans vereceği bildirildi.
 
Düzenlenecek olan Konferans 7 den 70’e yaş sınırı ve öğrenim durumu gözetmek sizin tüm herkese acık olduğunu belirten yetkililer. Türkiye deki önde gelen firmalarda uzun yıllardır CEO olarak görevler yürüten Gülsüm AZERİ "Women Stars" (Kadın Yıldız) adlı proje kapsamında Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda konferans vereceği öğrenildi.Daha Önceden de bu konuda bir haber yapmıştık haberin detaylarını aşağıdaki linkten ulaşa bilirsiniz  Türkiye'nin Bayan CEO'su Hendekli  
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 00:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER