Püsküllü, müteahhitler ve mimarlarla biraraya geldi

Bayraktepe Tesisleri’nde, Başkan Püsküllü’nün misafiri olan mütahitler ile kahvaltıda biraya geldi. Programa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci ve Hendek’te bulunan mütahitler katıldı.

Hendek Haber 15.05.2015, 22:28 08.02.2018, 11:59
Püsküllü, müteahhitler ve mimarlarla  biraraya geldi
 Püsküllü, müteahhitler ve mimarlarla  biraraya geldi
 
İstişare edeceğiz
 
Kahvaltıda bir konuşma yapan Başkan Püsküllü, mütahitlere “Her ay düzenli olarak gerçekleştireceğimiz toplantımızın ikincisini gerçekleştiriyoruz. Sizlerle birlikte Hendek’in inşası için çalışmalara devam edeceğiz. İşleri en hızlı ve en kaliteli şekilde nasıl yapacağımızı birlikte konuşuyoruz.  Sizlerin yapmış olduğu binalar ne kadar estetik olursa, Hendek’imiz o kadar güzel ve daha yaşanabilir bir ilçe olur “ Dedi.


 
Estetik binalar
 
AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci de konuşmasında, Hendek’i hep birlikte çok güzel bir konuma getirdiklerini belirterek “Baktığımız zaman Hendek’te çok güzel estetik binalar yapıldı. Yapmış olduğunuz birbirinden güzel binalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ben Hendek’e 16 yıl hizmet ettim. Göreve geldiğim zaman ben de ilk olarak Hendek’te mimar ve mühendisler ile toplantı yapmıştım. Hendek’i kendi evim gibi görüyorum, bu konuda hepinizin hassasiyet göstermesini istiyorum. Şimdi başka kulvarda, hizmetlerimize devam etmek istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum“ dedi.
Yorumlar (5)
hendekli 6 yıl önce
yeni imar ve belediyenin satışa sunduğu arazileri yoksa siz müthayitlermi alacaksınız onun girişimlerimi bunlar, sanırım aynen öyle, toplanın alın şu araziyi dergiibi düzenlenmiş bir toplatı, hey gidi hey hendek belediyesi, kendi yapmak isteyipte yapamadığın belediye binası arazisini şimdi tirilyonlarca bedele satacaksın öylemi sanada bu yakışır
Dobra Dobra 6 yıl önce
hangi estetikten bahsediyorsun? hgm'nin yanındaki köprünün üstüne inşa ettiğin "ucube" restaurant binası gibi mi? siz üstte kebap yerken altınızdan de cenaze alayının geçtiği mimariden bahsediyorsun galiba.sektöre yeni katılan mimar ve mühendislerin modern görünüme ve insanların her türlü ihtiyaçlarına yönelik projeleri takdire layıktır. ancak, kusura bakma senin estetik anlayışın için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. i̇nanmayanlar, yarın gidip hgm köprüsünün üzerindeki "ucubeye" bir baksınlar. bana hak verecekler.
hendekli 6 yıl önce
hey yaşasın be helal süper tespitde bulunmuşsun, hendek de kaldırılan cenazelerin yüzde 50 si oradan diğer yüzde 50 side cenaze köprüsünden geçiyor... düşüncesizlikleri paçadan aşa akıyor... yine de ergonomi... yinede mimari diyorlar... yazıklar olsun
kravatsız 6 yıl önce
ağalar toplanmış,vardır bir hesap kitap
hendekli 6 yıl önce
inanmayın vaatlerine hem kurtköylünün hem bizim yerel hı...m
16
açık
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı