Pazaryerlerinin inşaatları tüm hızıyla sürüyor

Hendek Belediyesi’nin Yeşilyurt ve Çamlıca Mahallelerinde temelini attığı pazaryerlerinin inşaatları tüm hızıyla sürüyor.

Hendek Haber 01.10.2018, 14:50
Pazaryerlerinin inşaatları tüm hızıyla sürüyor

Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nde duvar imalatı tamamlanarak, elektrik tesisat montajı çalışmalarına başlandı.

3 bin metre kare kapalı alandan oluşacak merkezde Pazar yeri (850 m2),  dükkanlar,  1 adet market, basketbol, voleybol sahası, spor salonu ve 255 kişilik tribün yer alıyor.

Hendek Belediyesi tarafından yapımı son aşamaya gelen Çamlıca Pazaryeri’nde de altyapı çalışmaları tamamlandı ve çevre düzenlemesine başlanacak.

Her kesime hizmet anlayışı ile çalışıyoruz

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçedeki yaşam standartlarını her anlamda daha yukarı çıkarmak hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Başkan İrfan Püsküllü ‘’ Yeşilyurt ve Çamlıca Mahallelerimizin pazaryeri ihtiyacının karşılanması için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Mahalle halkının yağmur, çamur gibi ortamlarda alışveriş yapmasına son verip, daha rahat ve sağlıklı ortamda alışveriş yapmalarına imkan sağlamış olacağız. Her kesime hizmet etme anlayışı ile çalışıyoruz. Çamlıca Çok Amaçlı Pazaryeri ve Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nin tamamlanmasıyla birlikte söz vermiş olduğumuz hizmetleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşayacağız “ dedi.

Yorumlar (1)
Nuri 3 yıl önce
püsküllü gider ayak kendi beldesine torpil yaptı nasıl olsa demir ondan çimento ortadan, projede belediyeden ohh yeşilyurt ohh