banner194
banner194

Öğrenciler Polis Abilerini Çok Sevdi

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli Yavuz Özdemir, minik öğrencilere polislik mesleğini sevdirmek ve polis-çocuk ilişkilerini geliştirmek amacıyla ilçemizde faaliyet gösteren Bayraktepe Derneğine bağlı İrfan Mektebi Çocuk Eğitim Merkezi Anaokulunu ziyaret etti.

Öğrenciler Polis Abilerini Çok Sevdi
Toplum Destekli polis Yavuz abileri anaokulunda çocukların alkışları ile karşılandı. Çocukların sevgisini kazanan polis abileri çocuklarla beraber güzel bir vakit geçirdi. Yapılan ziyarette öğrencilere polislik mesleğini sevdirmek, polisin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek, polis- çocuk ilişkilerini geliştirmek amaçlanmıştır.

Çocuklarla sohbet eden Toplum Destekli Polis Özdemir,  “polis olmak istiyor musunuz” sorusuna sınıftan topluca  “evet” cevabını aldılar.


Trafik kurallarını çocuklara anlatan Özdemir, özellikle arabalarda çocukların arka koltukta oturmalarını istedi. Güvenlik anlamında da çocukların yapabileceği çok önemli olguların olduğunu belirten Özdemir, çocukların yabancılarla konuşmamalarını ifade etti. Özdemir, neşeli sohbetten sonra miniklerle hatıra fotoğrafı çekip çikolata ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER