banner194

Nal’ı tebrik etti

Amerika'nın New York şehrindeki Ermeni'lerin yaptığı eylemde, Türk bayrağına saldıran Ermenilerin elinden bayrağı kurtaran Hendekli Onur Nal’ı arayan AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Nal’ı arayarak tebrik etti.

Nal’ı tebrik etti
banner180
İnci aradı


New York'un Times meydanında 2 gün önce yüzlerce Ermeni toplanarak Türkiye'ye karşı eylem yapmış, Türkiye'yi sözde Ermeni soykırımı iddialarını inkar etmekle suçlamışlardı. Amerika'nın New York şehrindeki Ermeni'lerin yaptığı eylemde, Türk bayrağına saldıran Ermenilerin elinden bayrağı kurtaran kişi Hendekli Onur Nal, Türkiye’nin gururu oldu.
 
 Türkiye’nin gururu


Üç yıl önce Amerika’ya giden orada taksi şoförlüğü yapan Onur Nal’a arayarak tebrik eden Hendek eski Belediye Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, “Hemşehrimiz sadece Hendek’in Sakarya’nın değil tüm Türkiye’nin gururu olmuştur. Kendisini arayarak tebrik ettim ve her zaman yanında olduğumuzu söyledim. Bu toprakların evlatları bayrağımızı hiçbir zaman yerde bırakmayacaktır.  Allah Bayrağımızı Ülkemizde ve dışarı da İndirmek isteyenlerin oyunlarını bozsun.”dedi.
Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2015, 10:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

tebriğin eksik kalsın. hendeğimizin medar-ı iftiharı olan onur nal'ın bu davranışı "milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık". ve "bayrak dediğin bir bez parçasıdır." diyenlerin yüzüne şamar gibi indi. boşuna heveslenmeyin size bundan hiç bir şekilde rant çıkmaz.. darısı ak gençliğinizin başına..(!)

SIRADAKİ HABER