banner194

MÜSİAD Hendek’teydi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD ) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve yönetimi Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

MÜSİAD Hendek’teydi
AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci de Bayraktepe’de, MÜSİAD Başkan ve üyeleri ile biraraya geldi.


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD ) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç ve yönetimi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


Başkan Püsküllü, misafirlerini Bayraktepe Tesisleri’nde karşıladı. Sakarya Milletvekili Ali İnci de Bayraktepe Tesislerinde MÜSİAD Başkanı ve yönetimi ile biraraya gelerek bir süre sohbet etti.
Başkan Püsküllü, ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür etti. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç, Başkan Püsküllü’ye MÜSİAD tarafından çıkarılan faaliyet raporu kitabını hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 09:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dobra Dobra
Dobra Dobra - 4 yıl Önce

nerede bir akçeli iş veya kişi var ali i̇nci orada. hendek ve sakarya'nın seni tercih etmemesinin nedeni de bu işte. hala anlayamadığınız mı? bu sakarya, bu hendek ve bu ülke size muhtaç değil ki? 13 yıldır ne istediyseniz aldınız (!) ne istedilerse verdiniz (!) hala ne istiyorsunuz. bize bir onu söyleyin. doymadınız gitti. sizden bıktık artık anlasanıza...

SIRADAKİ HABER