Muhtarlar mahallelerimizdeki temsilcilerimizdir

Her ay düzenli olarak yapılan ve köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı aylık muhtarlar toplantısı Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'nin ev sahipliğinde Bayraktepe’de yapıldı.

Hendek Haber 17.12.2014, 14:06 18.12.2014, 13:45
Muhtarlar mahallelerimizdeki temsilcilerimizdir

Toplantıya Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı. Başkan İnci belediye hizmetleri hakkında bilgilendirip, muhtarların taleplerini dinledi.


Toplantıda Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan muhtarlar adına söz alıp,  sorunlarını dile getirerek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Eksikleri ve ihtiyaçları sizler biliyorsunuz


Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, belediye imkanlarımızın tüm mahallelerin hizmetinde olacağını belirterek  “ İlçemiz çok hızlı bir şekilde yolalıyor. Hendek her alanda örnek bir ilçe konumuna geldi ve insanlar ilçemize imrenerek bakıyor. 16 Mahallemiz varken şimdi 91 mahallemiz oldu. Tüm mahallerimize ayrım yapmadan eşit hizmet götürmek zorundayız. Sizler bizim mahallelerimizdeki temsilcilerimizsiniz, biz sizlerle beraber çalışacağız. Muhtarlarımız bizim için önemlidir, sorunları, talepleri en iyi bilen onlardır. Siz muhtarlar mahallenizdeki sorunları tespit edip bizlere bildirmelisiniz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bildirilmemesi sizlerin eksiğinizdir ve bu konuda sizler sorumlusunuzdur. Sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmamız hizmeti en iyi şekilde götürmemiz demektir “ Diyerek, sözlerine şöyle devam etti.  


Küçük düşünmeyeceğiz


Başkan İnci, Hendek’in Dünya’ya açıldığını söyleyerek “ Ben Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan
Yardımcısıyım. Türki Cumhuriyetleri’nde birçok çalışmalar yaptık. Ocak ayında da yine Türkiye Belediyeler Birliği ile birlikte Gagauzya’dan Belediye Başkanlarını Ankara’da oradan da Hendek’e getirip, başkanlarımızı ağırlayacağız. Orta Asya’da, Türki Cumhuriyetleri’nde Türkiye’yi, Hendek’i tanıyorlar, buda bizleri mutlu ediyor. Küçük düşünmeyeceğiz “ Dedi.

 
Konuşmaların ardından, muhtarların talepleri dinlendi.

 


Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı