banner194

Muhalefet Partisinden İlçe'de Bir Takım Ziyaretler

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile birlikt Kaymakam, Vergi Dairesi müdürüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirirken, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’a taziye ziyareti gerçekleştirdiler.

Muhalefet Partisinden İlçe'de Bir Takım Ziyaretler
 Akbıyık, Cengiz ve Baş’a Babaoğlu ve Ekibinden ziyaret
MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri Hüdaverdi Bahadır ve

Engin Yapıcı ile birlikte Hendek Kaymakamlığı görevine başlayan İdris Akbıyık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Kaymakam İdris Akbıyık “Hendek için yapılması gereken ne varsa kurumlarımız ile birlikte uyum içerisinde çalışarak birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edeceğiz “ diyerek ziyaretlerinden dolayı Babaoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kaymakam İdris Akbıyık’a hayırlı olsun temennisini ileten Babaoğlu MHP İlçe Teşkilatı olarak ihtiyaç duyulduğunda her zaman ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Kaymakam ziyaretin ardından Babaoğlu ve beraberindekiler Hendek Vergi Dairesi müdürlüğüne atanan Cemal Cengiz’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.


Babaoğlu ve beraberindekiler daha sonra Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’ı makamında ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş taziye ziyaretinde bulunan Babaoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 15:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
aliveliselami
aliveliselami - 4 yıl Önce

muhalefet partisi derken sana mı muhalefet sayın editör

SIRADAKİ HABER