Milliler için Perşembe günü Hendek’te tören yapılacak

Sakarya Hendek ilçesinin gururu Milli Takım sporcuları nın Malezya’da yapılan Dünya Şampiyonası’nda Dünya İkincisi olan Karate Mili Takımımıza Hendek’te tören yapılacak. Başkan İnci, millilere ödüllerini verecek.

Milliler için Perşembe günü Hendek’te tören yapılacak
banner180

 Dünya Ümitler, Gençler ve 21 Yaşaltı Şampiyonası’nda altısı altın toplam 12 madalya kazanarak büyük başarı yakalayan milli karateciler yurda döndü. Malezya’nın Melaka kentinde yapılan ve 82 ülkenin katıldığı organizasyonda genel sıralamada Mısır’ın ardından ikinci olan kafile İstanbul Atatürk Havalimanı’nda coşkulu bir törenle karşılandı. Karşılamaya sporcuların aileleri, karate camiasından yetkililerin yanısıra Bahçelievler Belediye Spor Kulübü karatecileri de katıldı. Kafilede yer alan yönetici, antrenör ve sporculara çiçek takdim edildi. Şampiyonada madalya alan sporcular ve antrenörler toplu olarak objektiflere poz verdiler.


  
ŞAMPİYONLARA YEMEK
Malezya’daki şampiyonayı yerinde izleyen Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, 20 Ekim Perşembe günü madalya kazanan sporcular ile antrenör ve yöneticilere yemek verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER