banner194

Milli Eğitim Müdüründen Hendek ziyareti

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdüründen Hendek ziyareti

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. Kuntoğlu daha sonra Hendek Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1. 2. Kademe ve Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Püsküllü, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Necmi Sağıroğlu’nu Bayraktepe’de ağırladı. Ziyarette Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Hendek Belediye Meclis Üyesi Bilal Deniz, Hendek Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Harun Kaynak, Hendek Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Orhan Karagöz de hazır bulundu. Başkan Püsküllü, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, ziyaret sonrası Hendek Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ne giderek, incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Orhan Karagöz, Kuntoğlu’nu okul ile alakalı bilgilendirdi. İncelemeler sonunda okuldan memnun olarak ayrılan Kuntoğlu,  okul yönetimine teşekkür ederek, sorunların en kısa sürede çözülmesi için gereken desteği vereceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2017, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER