Mahalle Muhtarları Hendek Yeşilyurt'ta biraraya geldiler

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan yardımcıları ile her hafta cuma günleri farklı mahallelerde ziyaretler gerçekleştirip, muhtarlar ve vatandaşlar ile istişarede bulunuyor.

Hendek Haber 30.12.2017, 13:07
Mahalle Muhtarları Hendek Yeşilyurt'ta biraraya geldiler

Başkan Püsküllü mahalle ziyaretlerinde

Başkan Püsküllü bu hafta, Kaymakam Orhan Burhan, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kavakçı, Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Emin Kula ve Uzak Mahalleler Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan ile birlikte, Kocatöngel, Aktefek, Kurtköy, Kocaahmetler, Uzunçarşı, Hacıkışla, Soğuksu, Paşaköy, Sivritepe, Karatoprak, Lütfiyeköşk, Kazımiye ve Orta Mahalle muhtarları ile Yeşilyurt Mahallesi’nde biraraya geldi.  

 Çalışmaları yerinde inceliyoruz

Başkan Püsküllü, mahallelerde yapılan ziyaretler ile istişarede bulunduklarını belirterek “ Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile biraraya gelerek taleplerini dinliyoruz. Bu yıl tüm mahallelerimizde tespit edilen yerlerde çalışmalarımızı yaptık. Şimdi mahalle ziyaretlerimizde hem yapılan çalışmalarımızı yerinde inceliyor, hem de muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte sohbet edip istişarede bulunuyoruz. Her hafta düzenli olarak Cuma günleri yapmış olduğumuz ziyaretlerimiz devam edecek. Bizleri ağırlayan muhtar ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum “ dedi.

Ziyaret sonunda, Başkan İrfan Püsküllü, pazaryerini gezerek vatandaşlar ve esnaflarla sohbet etti.

Yorumlar (0)
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı