LYS Öğrencilerine Hendek’ten ücretsiz servis kaldırılacak

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 10-11 Haziran da yapılacak olan LYS sınavına Adapazarı merkezinde ve Esentepe Kampüsü’nde girecek öğrenciler için iki gün boyunca sabah saat 07.30 da Hendek Çarşı Merkezi’nden ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi.

Hendek Haber 09.06.2017, 14:51 12.06.2017, 12:21
LYS Öğrencilerine Hendek’ten ücretsiz servis kaldırılacak

Püsküllü, üniversite sınavına katılacak olan tüm öğrencilere başarılar diledi. 
 
Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı’nda öğrencilerin heyecanlarını bir kenara bırakmasını isteyen Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilecek sınavın gençlerin hayata atacakları en önemli adımlardan birisi olduğunu ifade etti.


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Sevgili öğrenciler, sizlerin iyi bir eğitim ve iyi bir meslek sahibi olmanızı istiyoruz. Toplumun ilerlemesi ve eği tim seviyesinin üst seviyelere çıkması için gençlerin yanındayız. Eğitim camiasının yanında, yerel yönetimler olarak bizler her zaman destek vereceğiz. LYS’de hepinize başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.
 
Başkan Püsküllü, 10-11 Haziran’da Sakarya Merkez ve Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde LYS sınavına girecek öğrenciler için Hendek Çarşı Merkezi’nde sabah saat 07.30’da ücretsiz araç kaldırılacağını söyledi. 

Yorumlar (1)
Burhan 4 yıl önce
Hep AK Partinin mitinglerine kaldıracak değilsiniz ya...!
Günün Anketi Tümü
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Hendek Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz ?
Namaz Vakti 27 Şubat 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
15
açık