banner194

Klup binası tamamlanıyor

Hendek eski Belediye Başkanı Ali İnci’nin 2014 yılı yerel seçimlerinde dördünce defa belediye başkanı seçilmesinden sonra hayırlı olsun ziyaretine gelen Yeşiller Gençlik Spor Kulüp Başkanı Faik İslam, İnci’den destek isteyerek, futbol sahası ve kulübün toplantı yapabileceği bir salon, sporcular için duş ve soyunma odaları talep etmişti.

Klup binası tamamlanıyor
Hendek eski Belediye Başkanı Ali İnci’nin 2014 yılı yerel seçimlerinde dördünce defa belediye başkanı seçilmesinden sonra hayırlı olsun ziyaretine gelen Yeşiller Gençlik Spor Kulüp Başkanı Faik İslam,  İnci’den destek isteyerek, futbol sahası ve kulübün toplantı yapabileceği bir salon, sporcular için duş ve soyunma odaları talep etmişti.


Genel seçimlerde Milletvekili olmak için başkanlıktan istifa eden İnci’nin yerine gelen, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci’nin söz verdiği sahanın çalışmasını başlattığını ve kaldığı yerden çalışmanın devam ettiğini belirtti.


Başkan Püsküllü “  Ali İnci’nin Belediye Başkanlığı döneminde futbol sahası çalışmamıza başlamıştık, şuan kulüp binasının inşaatı devam ediyor. İçinde toplantı salonu, soyunma odalarının olduğu tek katlı binamızın en kısa zamanda tamamlanması için ekiplerimiz çalışıyor. Çalışmanın tamamlanması ile binamızı kulübümüzün hizmetine sunacağız “ 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER