Kıraathaneler çoğalıyor...

Sakarya’nın ilk Millet Kıraathanesini Hendek Kız Yurdunda açan KYK, bir hafta içinde ikinci Millet Kıraathanesini de Arifiye’de açtı.

Hendek Haber 05.07.2018, 00:30
Kıraathaneler çoğalıyor...

Kredi ve Yurtlar Kurumu Sakarya İl Müdürlüğü Sakarya’nın 2. Millet Kıraathanesini Arifiye’de bulunan Muhammed Fatih Safitürk Yurdu’nda açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim mitinglerinde verdiği Millet Kıraathanesi müjdesinin ardından Sakarya’nın ilk Millet Kıraathanesini Hendek Kız Yurdunda açan KYK, bir hafta içinde ikinci Millet Kıraathanesini de Arifiye’de açtı.

Son derece modern bir tarzda hazırlanan kıraathanede öğrencilerin rahat edebilmesi için her şey düşünüldü. Rahat koltuklar, kütüphane, ahşap okuma masalarının bulunduğu, sınırsız ve ücretsiz çay, kahve ve kek ikramlarının olacağı kıraathane yurt öğrencilerinin hizmetine sunuldu.

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla atölye ve kurs çalışmalarının yapılacağı, birbirinden değerli hocaların ve bürokratların öğrencilerle buluşturulacağı Millet Kıraathanelerinin eğitim dönemi başlamadan Sakarya’da bulunan bütün KYK yurtlarında hizmete gireceği öğrenildi.  

Yorumlar (0)
5
açık
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı