Kadınlar gününde personelini unutmadı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  belediyedeki bayan personelin kadınlar gününü kutladı.

Hendek Haber 08.03.2018, 12:03
Kadınlar gününde personelini unutmadı

Başkan Püsküllü personelini unutmadı

Başkan Püsküllü, bayan personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Osmanlı Çadırı’nda bayan personel ile kahvaltıda biraraya gelen Başkan Püsküllü’ye, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı, Hasan Altuntaş ve Uzak Mahalleler Koordinatörü Mahmut Nedim Alkan eşlik etti.

Başkan Püsküllü, bayan personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak bu günün sadece kadınlar açısından değil, toplumun diğer kesimleri bakımından da büyük bir anlam taşıdığını, kadınların yaşamın her alanında önemli görevler ve yükümlülükler taşıyan yaşam mimarları olduğunu belirtti. “8 Mart Dünya Kadınlar Günü oldukça önemli bir gün ama bizler kadınlarımızın sadece bir gün hatırlanması konusuna katılmıyoruz. Bilim, siyaset, eğitim, kültür, sanat, spor ve iş dünyasında büyük başarılara imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil eden kadınlarımızla hepimiz gurur duyuyoruz. Toplumun her kesiminde ve her alanında kadın-erkek el ele beraber gerçekleştireceğimiz değişim, gelişim ve dönüşüm Türkiye’yi yeniden medeniyetlerin merkezi yapacaktır. Belediyemizde bayanların çalışmasından oldukça memnunuz. Sizler her zaman vatandaşlarımızı belediyede güleryüzle karşılamalısınız.
Gününüz kutlu olsun” Diyerek, bayanlara çiçek ve hediye verdi.

 

Yorumlar (0)
25
açık