İnci Yerel Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Hendek Belediye Başkanı 10 ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla yerel ve ulusal basın mensuplarıyla Sapanca’da bir tesiste kahvaltıda bir araya geldi.

Hendek Haber 12.01.2015, 18:44 12.01.2015, 19:12
Çayların içildiği, sohbetlerin edildiği sabah kahvaltısına, Hendek Belediyesi Başkan Yardımcısı İrfan Püsküllü, Belediye Meclis Üyesi Şenay Sakal,  Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Radyo ve Televizyoncular Derneği Başkanı Remzi Adıyaman’ın yanı sıra birçok basın mensubu ve gazete temsilcisi katıldı.


Kahvaltı sonrasında Hendek Belediye Başkanı İnci nin yapmış olduğu konuşması şöyleydi ; “Hepinizi Saygıyla Sevgiyle Muhabbetle Selamlıyorum. Bu gün bu kahvaltıyı yapmamızın nedeni tabiki sizin gününüzü kutlamaktır.  10 Ocak çalışanların günü kutlamak için burada bulunuyoruz. Ben de gazetecilerin haberle alakalı ve gerçekten haber almamızla alakalı her ne kadar’da gazetecilik şimdi basitleşti halkta yapıyor Twitter dan baktığımız zaman haberlere daha çok ulaşıyoruz ama emekçi olarak gayret kar sizlerin bizleri uyardığını ve belediye başkanı olarak bakıyorsunuz falan yerde bir boşluk  bir olay varsa basında hemen yer ediyor bizde o  doğrultuda o hizmetin oraya doğru gitmesini sağlamış oluyoruz. Bizim eksiklerimizi hatalarımızı gündeminizi güzel bir şekilde doğru bir şekilde gündeme taşınması bizim için çok önemli olduğunu ifade ediyorum. Değerli dostlar böyle sabahın erken saatinde buraya geldiğiniz için teşekkür ediyorum sağ olun var olun Allah razı oldun. 16 yıllık belediye başkanlığım süresince zaman kırmış oldum arkadaşlar olmuştur.” Konuşmanın tümünü videodan izleye bilirsiniz. 
Yorumlar (0)
2
kapalı