banner194

Hendek’ten Su Çalışmaları Sürüyor

SASKİ, Hendek’e bağlı Dereköy Mahallesi’nde oluşturduğu alternatif kaynakla bölgedeki su yetersizliğini çözüme kavuşturdu. Muhtar Lütfi Aylanç, “Yılların sorununu SASKİ çözdü. SASKİ’de sıkıntı yok, çok memnunuz.” dedi.

Hendek’ten Su Çalışmaları Sürüyor
2014 Mart ayında yürürlüğe giren yeni Büyükşehir Yasasıyla tüm il sınırlarına hizmet ulaştıran Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), bir mahallenin daha içmesuyu sorununu çözüme kavuşturdu. Hendek’e bağlı Dereköy Mahallesi’nde hayata geçirilen çalışmayla bölgeye alternatif kaynak kazandırıldı. Mahallenin önemli bir sorununun çözüme kavuşturulduğunu belirten Kazımiye Mahallesi Muhtarı Lütfi Aylanç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’e teşekkür etti.

SASKİ’de Sıkıntı Yok
Aylanç, “Mahallemizde uzun yıllardır içmesuyu noktasında kaynak sorunu yaşanıyordu. SASKİ’den önce mahallemizde bazı çalışmalar yapıldı ama sorun çözülemedi. Biz konuyu SASKİ’ye ilettik. Allah razı olsun kısa süre içerisinde dönüş aldık. Sondaj çalışmaları yapıldı ve mahallemiz için alternatif bir kaynak oluşturuldu.

Yılların sorununu SASKİ çözdü. SASKİ’de sıkıntı yok, çok memnunuz. Bir talebimiz olduğunda iletiyoruz ve hemen müdahale ediliyor.

Mahallemiz adına kaynakçısından Genel Müdürü’ne, tüm SASKİ çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2015, 18:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan zandolu
hasan zandolu - 5 yıl Önce

kazimiye deyil dereköy mah. zormu geliyor 2 sadır yazıyazmak

SIRADAKİ HABER