banner194
banner194

Hendek'te Sosyal Güvenlik Kurumu Binası Yapılıyor

Hendek'te Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) binasının temeli atıldı.3 katlı ve 1350 metre kare olan SGK hizmet binasına ilçenin ihtiyacı olduğunu, önemli bir eksikliğin giderileceğini belirten Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, sosyal güvenlik hizmetlerindeki gelişimin devam etmesini beklediklerini, temeli atılan binanın ilçeye katkı sağlayacağını kaydetti.

Hendek'te Sosyal Güvenlik Kurumu Binası Yapılıyor
3 katlı ve 1350 metre kare olan SGK hizmet binasına ilçenin ihtiyacı olduğunu, önemli bir eksikliğin giderileceğini belirten Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, sosyal güvenlik hizmetlerindeki gelişimin devam etmesini beklediklerini, temeli atılan binanın ilçeye katkı sağlayacağını kaydetti.


Başkan İnci, hükümetin yaptığı son düzenlenmelerle herkesin sosyal güvence kapsamına alınma uygulamasının yürürlüğe girdiğini, hizmetlerin hızının arttığını söyledi. İnci, Hendek’te yapılan binanın örnek olduğunu ve kısa sürede tamamlanmasını beklediklerini söyleyerek, “Şu anda hükümetimizin yaptığı son düzenlemeler birlikte neredeyse sosyal güvencesi olmayan kimse kalmadı. Vatandaşlarımız artık Adapazarı’na gitmek zorunda kalmayacaklar, bütün işlerini burada halledecekler. 3800 metre kare alana, 3 katlı olmak üzere 450 metre kare taban alanlı ve toplam 1350 metre kare hizmet alanı olacak olan binamızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2012, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER