banner194

Hendek'te Selman Dede dualarla anıldık

Bu yıl 17.’si düzenlenen Selman Dede'yi anma etkinliği Selman Dede Mesire Alanı'nda gerçekleşti. Vatandaşlar, anma etkinliklerine büyük ilgi gösterdiler.

Hendek'te Selman Dede dualarla anıldık
Tilavet


Hendek Belediyesi'nin desteğiyle gerçekleşen etkinlikte Selman Dede Mesire Alanı'nda toplanan vatandaşlar, Hendek Müftülüğü'nce organize edilen kuran tilavetine katıldılar. Çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlik Hendek Müftülüğü’nde görev yapan birbirinden değerli hocaların Kuran tilavetiyle başladı.


Katılım


Etkinliğe Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci, Hendek İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ve vatandaşlar katıldı.


Birliktelik


Hendek İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, programın hayırlı olması dileklerinde bulunarak, “Düzenlenen programa vatandaşlarımızın katılımı birlikten doğar. Güzel bir mekanda, güzel bir etkinlik için bir arada bulunuyoruz. Bu birliktelik ve güzelliğin devam etmesini diliyorum” dedi.


İlahiler


Programda Hendek Müftülüğü hocaları Kuran­-ı Kerim ve ilahiler okudular. Hendek Belediyesi tarafından,  ilçenin değişik mahallelerinden vatandaşlar Selman Dede Mesire Alanı’na  ücretsiz olarak taşındı.Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER